Kutse mängule: paberirullid ja karvapallid

wc paberirullidSelle tegevuse ettevalmistamiseks ei ole palju vaja – eeldusel, et vahendid on olemas. Sobib igas eas lastele, eriti neile, kes on veel selles eas, et meeldib asju igale poole toppida. Olenemata vanusest annab see lapsele mõneks ajaks tegevust, et ema saaks näiteks lõunasöögi ette valmistada.

paberirullid

Meil tekkis see mäng spontaanselt kui ma oma varusid korrastasin ja sattusin kotitäie kõrvale pandud tühjade wc ja köögipaberi rullide peale. Mõtlesin, et Tirts ei olegi saanud nii paljudega korraga mängida. Otsisin lisaks karvapallid, ühe siidisalli ja salvrätikukarbi – et äkki ta mõtleb midagi nendega välja. Pallid ja karp läksid kasutusse, sall mitte. Lisaks otsisime teiste asjade hulgast puupulga, millega palle torust välja lükata.

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti

 

 

0 thoughts on “Kutse mängule: paberirullid ja karvapallid

  1. lizukas says:

    Aga mis teha, kui üks 5,5-kuune asu ei anna? WC-paberi rulli väga kauaks kätte ei saa anda, see läheb lätsutades kiirelt tükkideks ja hakkab (suure näljaga? :P) kõhtu kaduma 😛 (Paberkotiga proovisin ükskord)

    • mutukamoos says:

      Siis oled ise näljas ja mängid lapsega 😀 Tegelikult saan murest aru, ise just lõpetasin Pisipiigaga maadlemise (tema jõud rauges ja magab nüüd). Siis kui nad istuma hakkavad, läheb veidi lihtsamaks see tegevuste leidmine. Nii et veidi veel kannatust 😉

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga