Päevapilt – Mutukamoos ajakirjas Sensa :)

DSC_0075

Pean tunnistama, et Sensa on uus leid minu ajakirjariiulil, päris palju huvitavaid teemasid, mida teised ajakirjad ei kajasta. Kas teil on ka nii, et olles pikaaegne ühe ajakirja lugeja, kipuvad teemad igavaks muutuma? Mul on nii mõnegi ajakirjaga nii, et esimese aasta loen õhinal ja siis mida aeg edasi, seda rohkem saan ajakirjaga 10 minutiga ühele poole. Vahepeal oli periood, kus ma sel põhjusel ajakirju üldse ei lugenud, kuid nüüd lastega kodus olles on hea aegajalt mingit kerget lugemist endale varuda, sest teinekord ongi lugemiseks aega ainult 10 minutit. Mulle meeldib leida uusi teemasid, mille üle siis liivakasti ääres mõtiskleda 🙂

0 thoughts on “Päevapilt – Mutukamoos ajakirjas Sensa :)

 1. Kätlin says:

  Jaa mulle meeldib ka Sensa väga! Kogu see kontseptsioon on mulle väga mokkamööda, alates sellest, et ajakirja materjal on mõnus ja lõpetatde sellega, et isegi reklaamid on asjalikud.

 2. Veronika says:

  Ma olin pikaaegne ajakirja Pere ja kodu lugeja (14a). Ühel hetkel tekkis küllastus. Mul oli väga hea meel, kui ajakirja Sensa poeriiulilt leidsin. Mind tõmbas magnetina selle ajakirja poole ja millegipärast vaatasin esimese asjana, kes on peatoimetaja. Oo, Merit Raju!!!
  Lugesin paar-kolm aastat tagasi ahmides Merit Raju raamatuid (Hingele pai ja Leia oma tee). Sel hetkel olid need mu hingele toeks ja päriselt mulle!!!
  Olete, Eveli, sattunud õige ajakirja veergudele! Loomulikkus ja loodussõbralikkus lähevad selle ajakirja lugejaile korda! Edu!

 3. mutukamoos says:

  Ma ei ole mai numbrisse jõudnud veel süveneda, kuid aprilli oma oli tõesti meeldiv üllatus nii sisult kui vormilt. Ka mulle meeldib väga nende paberivalik 🙂 Ja hingelised teemad on miski, millele mul ei ole ammu olnud mahti mõelda, kuidagi kiired on need päevad laste kõrval toimetades. Sensa on selles mõttes hea kerges vormis meeldetuletus.
  Veronika, aitäh raamatusoovituse eest! Otsin järgmine kord raamatukokku minnes Merit Raju raamatud üles 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga