Jagamise reede: õuemängud

õuemängud lastele

Tean, täna ei ole reede, kuid kuna homseks lubas sooja ilma, siis ei istu ilmselt ei mina ega teie arvuti taga 🙂 Tervitame sooje ilmasid õuemängudega!

Liikumismäng kummiga – tundub suurematele lastele päris äge tegevus 🙂

One Perfect Day blogis ilmus hiljuti nimekiri 12st õuemängu ideest, mida ma ei ole veel jõudnud süvenenult lugeda, kuid skännides tundus, et tasub süübida. See blogi on üks mu viimase aja lemmikuid, sest tema postitused on alati väga sisulised.

Ma leidsin Bauhofist sellised ülisuured tänavakriidid. Hiljem nägin Knopkas ka, kuid olid oluliselt kallimad. Puuketaste kohta saate lugeda ühest varasemast postitusest.

suured kriidid

Või teeks midagi veega? 6 lihtsat veemängu.

veemängud

 

Mõned ideed õue mängunurkade kohta. Mulle sümpatiseeris sealne mudaköök 😀 Või teeks hoopis takistusraja? Muidugi ei tasu ka ära unustada vana head mullitajat. Kummalisel kombel ei taipa beebide vanemad seda kasutada kuigi beebidele mullid väga meeldivad – isegi kui nad ise veel püüda ei oska. Kriidid ja mullitaja on vist küll üks kevad-suve kohustuslik varustus igas vanuses lastele. Kas lisaks neile on teie lastel veel mingeid mänge, mis on õues kindla peale minek?

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti.

 

 

0 thoughts on “Jagamise reede: õuemängud

 1. Kersti says:

  Koos naabri koertega aia äärt mööda jooksmine, murul jalgrattaga sõitmine ja kisamine, kui välja ei tule, kuivamata pesu õuest ärakorjamine, killustiku murule vedamine ning lillede istutamine. Kui vanemad viitsivad tegeleda, siis ikka pallimängud.

  • mutukamoos says:

   Hahaa 🙂 Tirts pani meil vahepeal hoolega pesurestil kuivavat pesu masinasse tagasi 🙂

   Pall on vist tõesti ese, mis sobib igale vanusele…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga