Kingiidee: teistmoodi värviraamatud

Sattusin Amazonis surfates värviraamatute lainele. No nii ägedaid asju on olemas ja mul on veidi kahju, et mu oma lapsed veel nii väikesed on! Igatahes jagan oma leide teiega – ehk keegi saab siit hea kingiidee. Mulle meeldib kui värviraamatul on lisaks muu kasu ka, peale selle, et laps on mõneks ajaks lihtsalt tegevuses. Siin siis on valik loovust arendavaid või muidu harivaid värviraamatuid.

*Kuna Mutukamoos on liitunud Amazon affiliate programmiga, siis kõik blogis olevad Amazoni lingid on affiliate lingid. See tähendab, et kui te sooritate seda linki kasutades 24h jooksul ostu (ka midagi muud ostes), siis teenib Mutukamoosi konto väikese boonuse ja teatud kogusest alates Amazoni kinkekaardi. Teile see lisakulu ei too, kuid meie oleme teile toetuse eest tänulikud! 

Leia peidetud pilt salaaiast

secret garden

Secret Garden: An Inky Treasure Hunt and Colouring Book

Hästi armas ja detailne peidupiltidega värviraamat. Igale lehele on sigrimigri sisse peidetud üks pisipilt! Piilu raamatusse ka!

Ebatraditsiooniline värviraamat

Allalaaditud fail

The Second Anti-Coloring Book (Anti-Coloring Books)

See värviraamat esindab koolkonda, kes usub, et klassikalised värviraamatud piiravad lapse loomingulisust ja enesekindlust, sest annavad lapsele ette, kuidas peab ühte või teist joonistama. Selles raamatus aga ei pea piirjoonte sees püsima, vaid laps on oodatud pilti täiendama. Joonista, milline näeb välja sinu kõht peale suurt söömaaega? Piilu raamatusse ka!

Austria kunstnikust inspireeritud värviraamat

hundertwasser

Hundertwasser Colouring Book (Colouring Books)

Värviline rännak fantaasiamaailma!

Ühenda punktid – 20 meistriteost

dot

The 1000 Dot-to-Dot Book: Masterpieces: Twenty Iconic Works of Art to Complete Yourself

Selle raamatu täitmine nõuab parajat pusimist, kuid tundub nii äge – ma oleks endale sellist lapsepõlves soovinud!

Vaatamisväärsuste värviraamat

vaatamisväärsused

World Traveler Coloring Book: 30 World Heritage Sites (Design Originals)

Värvimiseks on 30 reisisihtkohta. Raamatu alguses on õpetused oma mustrite loomiseks.

Üks vimkaga värviraamat väikestele gurmaanidele

doodle cook

Doodle Cook

See on hoopis teistmoodi värviraamat. Eeldab inglise keele oskust (või oskajat kõrval), sest joonistamise juhendid on inglise keelest. Aga nalja saab palju! Piilu raamatusse ka!

Ja Alice’i soovitused otselingi kujul (vt kommentaarid):

Lots of Things to Find and Colour: At Christmas (Lots of Things to Find/Colour)

Second Big Maze Book (Big Maze Books)

Drawing, Doodling and Colouring Book (Art Ideas) (Usborne Drawing, Doodling and Colouring)

Ma olen omajagu tasuta värvimislehti koondanud ka Mutukamoosi Pinteresti lehele – hetkeseisuga on seal värvimislehtedele neli erinevat tahvlit (üks ka jõuluteemaline ja üks kuulsate kunstnike oma).

Head värvimist!
Eveli

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti. 

0 thoughts on “Kingiidee: teistmoodi värviraamatud

 1. Alice says:

  Need sellised doodle raamatud on UK jah juba mitu aastat väga populaarsed olnud. Õigemini vist juba seda populaarsust kaotamas. Neid on isegi eraldi poistele ja tüdrukutele. Kui need algul poodidesse tulid siis mu laps oli ka mingi kolmene ja siis oli ta nende jaoks liiga väike. Peakski uuesti proovima, sest mul on üks selline raamat täitsa sahtlis olemas. Samas minu laps on just selline kes tahab ise joonistada ja omi ideid paberile panna ja pole eriti üldse värvimisest huvitatud.
  Mind ennast aga kutsuvad sellised raamatud küll hullult. Osta või iseendale 🙂
  Mu lemmikuks on ka see
  http://www.amazon.co.uk/Lots-Things-Find-Colour-Christmas/dp/1409530582/ref=pd_sim_b_13?ie=UTF8&refRID=1M38CM0RAR91K151AXQ6
  ja see
  http://www.amazon.co.uk/Drawing-Doodling-Colouring-Ideas-Usborne/dp/1409507858/ref=sr_1_13?s=books&ie=UTF8&qid=1415887928&sr=1-13&keywords=osborne+books
  See on jah mõnus paljude nende raamatute juures, et lisaks värvimisele saab ka ise pooleli olevaid pilte lõpetada.
  Veel on üks tore väga tore raamat see
  http://www.amazon.co.uk/Second-Big-Maze-Book-Books/dp/1409564460/ref=sr_1_4?ie=UTF8&qid=1415888879&sr=8-4&keywords=big+book+of+mazes
  Kui sulle meeldivad need siis mul ei ole midagi selle vastu kui sa need lingid oma blogisse lisad ja nende pealt endale natuke raha saad teenida (Juhul kui keegi neid peaks ostma 🙂

  • mutukamoos says:

   Aitäh, Alice! Ma lisasin otselingid. Mingil imelikul põhjusel ei õnnestu mul pildiga lingi lisamine – kuigi kommentaarides tundub see võimalik olevat. Väga kummaline.
   Igatahes need tunduvad ägedad. Ma tean, et mulle oleks lapsepõlves need doodeldamise raamatud meeldinud. Nüüdki vist sirgeldaks 🙂 Mul olid kõik koolis vihikuääred doodeldamisi täis, ka ülikoolis 😀
   Mis puudutab Amazoni komisjonitasu, siis rikkaks jah sellega ei saa 🙂 Ma olen neid linke ca pool aastat kasutanud ja seni ei ole miinimumi veel täis teeninud, et neid üldse kasutada saaks. Ma sihin Tirtsule seal üht suuremat raamatut ja tore ju oleks kui saaks Mutukamoosi komisjonitasu eest selle 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga