Eesti veebipoed, mis müüvad Montessori materjale

Eelmise postituse blogikommentaar ajendas mind kirjutama koondpostitust poodide kohta, kus olen müügil märganud Montessori materjale. Enamasti on need veebipoed sel lihtsal põhjusel, et päris poodi satun ma harva. Aga olge kenad ja täiendage nimekirja – nii päris kui veebipoodide osas!

 1. TragiGrupp (tellimuskogemus puudub). Neil kahjuks ei ole eraldi Montessori alajaotust, tuleb lihtsalt erinevad kategooriad läbi lapata.
 2. Nuputaja. (Olen tellinud ja kõik oli ok). Montessori alajaotus.
 3. Melissa & Doug lelud ei ole küll puhas Montessori, kuid on paljuski sellest inspireeritud ja ehk on ka veidi taskukohasema hinnaga. Leiab paljudest mänguasjapoodidest.
 4. Taibula (tellimuskogemus puudub, kohapealt olen ostnud). Eelkõige loodus-teadus valdkond, kuid ka Melissa & Doug mänguasjad.
 5. Ahhaa teaduskeskuse veebipood (tellimuskogemus puudub). Näiteks liblika elutsükkel, mille juurde leiaks netist 3-osalised kaardid. Mul plaanis uuel aastal järgi katsetada 🙂
 6. Osta.ee ja teised kirbukad-vanakraamipoed on ideaalsed kohad Montessori igapäevaelu harjutuste jaoks tarvikute leidmiseks. Eriti leiurikkad on nn misjonipoed oma laia nõude- ja köögitarvikute valikuga.
 7. Ikea – näiteks see köögitarvikute komplekt, samuti sobilik igapäevaelu harjutuste jaoks. Näiteks töö pintsettidega.

Ehk on abiks kui jõulukingid veel soetamata 🙂

Eveli

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti. 

7 thoughts on “Eesti veebipoed, mis müüvad Montessori materjale

 1. Marika says:

  Meie tellisime seekord lastele Taibula e-poest hulga asju, valisime mehega välja, jagasime sugulaste vahel ära 🙂 Kahjuks veel kätte pole saanud, kuna pole postkontorisse jõudnud. Loodan, et asjad lähevad asja ette 🙂 Kui lastel pakid käes, siis ma kirjutan ehk lähemalt, mis meeldis lastele eriti.

 2. Marika says:

  Ahsoo, panen siia ka lingid, mida tellisime. Kuna me 4,5aastane poeg on suur kosmose- ja üldse teadushuviline, lähtusime eelkõige temast. Keskmine poeg on 2,5aastane ja talle meeldib nagunii kõik see, mis vanemale vennalegi 🙂 Lisaks meeldib talle hetkel väga pliiatsite ja värvidega askeldada, sealt siis ka ühe kingituse idee.
  Värviraamatud “Värvi veega” – http://pood.taibula.ee/?id=2482&cat=2 (erinevad)
  Voolimismass, mis ei kuiva – http://pood.taibula.ee/?id=2584&cat=2
  Pikksilm – http://pood.taibula.ee/?id=1787&cat=7
  Teeme katseid “Valgus” – http://pood.taibula.ee/?id=815&cat=7
  Teeme katseid “Seebimullid” – http://pood.taibula.ee/?id=1875&cat=7
  Eks ole näha, mis kõige rohkem elevust tekitab 🙂

  • mutukamoos says:

   Ma nii tahaks juba erinevaid katseid proovida, kuid kolmesele on need siiski veidi vara. Kuigi ühel päeval võiks äädika-sooda ikka kokku lasta 🙂 Tirtsu ootab jõuluvana kingikotis kineetiline liiv Taibula poest. Ja tuttavate vanematele lastele soetasime mõned kristalli kasvatamise komplektid.
   Huvitav, kas need värviraamatud on korduvkasutatavad? Et kui vesi ära kuivab…
   Ma hea meelega loeks, mis lastele enam peale läks!

 3. Marika says:

  Ma värviraamatute kohta ei teagi, aga kui ma poes koha peal käisin, siis müüja soovitas sellist lina, millele saab veega värviga ja selle kohta ta küll ütles, et kui kuivab ära, saab uuesti maalida.
  Aga ma annan teada, mis neile lõpuks enim meeldis!

 4. lussmaria says:

  Need värvipildid on korduvkasutatavad st kuivab ära mingi aja pärast ja saab uuesti värvida.
  Neid müüb ka eesti post. Minu laps fännab neid väga (sai just kolm):).

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga