Noppeid raamatupoodide allahindlustelt

Raamatufriik nagu ma olen, ei suuda ma kunagi raamatupoe allahindlusi uurimata jätta. Nii ma lappasin ka seekord aasta alguse alguse pakkumised läbi, et ehk leian miskit asjalikku. Kuna see on väga aeganõudev ja tüütu töö, siis mõtlesin, et kui ma juba teen selle töö ära, sii miks mitte jagada oma tulemusi ja nii kergendada kellegi teise vaeva. Me õega tavaliselt ikka võrdleme oma leide, sest alati ei pane ju ise kõiki asju tähele.

Tõin siin välja ka remondi ja aiandusega seotud leiud, sest tean, et lugejate seas on ka nende huvilisi.

Kuna ma alustasin Apollost, siis raamatu nime all on Apollo link. Siis leidsin, et Rahva Raamatus on paljud raamatud samuti allahindlusega ja lisasin RR lingi järgi. Eks hinnavõrdluse peab igaüks ise tegema. Mõned väljatoodud raamatud on meil kodus olemas ja julgen soovitada. Teiste puhul ma märkisin üles, et vaatan raamatupoes üle, kas on asjalikud.

P.S. Ärge unustage, et blogis on käimas raamatuloos.

9789949531486.jpg

Kodune mahepõllundus / Rahva Raamatu link

9789949482887.jpg

Majavamm, puukoi ja teised kahjurid / Rahva Raamatu link

9789949340248.jpg

Kala suitsutamine Seda meil veel ei ole, aga mulle tundub, et mu abikaasale võiks see meeldida.

9789949275342.jpg

Kuidas Prantsuse laste kombel sööma õppida / Rahva Raamatu link. Mutukamoosi blogi arvustus

lastelemmiktoidud_kaas2.indd

Eesti laste lemmiktoidud / Rahva Raamatu link Seda raamatut ma ka ei ole käes hoidnud, kuid hind tundub kokaraamatu kohta täitsa mõistlik.

mina-olen-ookean

Mina olen ookean / Rahva Raamatu link – Minu meelest kohustuslik lugemisvara enne laste saamist. Mõned ütlevad, et rasedana ei ole soovitatav lugeda, sest saad teada, mis kõik rasedusega viltu võib minna ja see võib olla hirmutav. Ma lugesin rasedana ja ei olnud neist faktidest nii häiritud, pigem huvitatud ja raamat pani palju järgi mõtlema. Aga see on kindlasti isiklik ja kui sa tead, et oled pigem hästi emotsionaalne inimene, siis tõesti ära alusta seda raamatut rasedana 🙂 Igal juhul kujundab see suhtumist ravimite kergekäelisse tarbimisse (mis kunagi oli levinud ravim ja tundus ohutu, on tänapäeval keelatud jne).

9789985682814

Miks mäed purskavad? See on meil küll olemas, kuid hetkel veel ootel. Pigem ehk sobiv koolilapse vanusele.

 

tahistaevas

Tähistaevas / Rahva Raamatu link Ma ostsin selle mõni kuu tagasi ja ei ole veel jõudnud süvitsi uurida. Kindlasti on see raamat pigem kooliealistele lastele, aga kuna hind oli nii soodne, siis otsustasin varuks osta. Samuti on siit hea selgitavat pildimaterjali otsida kui lapsega kosmose teemat arutame.

9789985682807

Linnud. Tiivuliste aastaring (seda meil ei ole)

loomade-rajad-ja-jäljed

Loomade rajad ja jäljed / Rahva Raamatu link (seda meil ei ole)

õue-meisterdama

Õue meisterdama / Rahva Raamatu link Selle raamatu ostmist ma olen kaalunud, aga siis otsustanud, et kuna ma ammutan nagunii igasuguseid ideid blogidest ja Pinterestist, siis mul võib see seisma jääda. Samas oleks hea kogumik ideede ammutamiseks.

9789985028933

Suur maailma loomade atlas / Rahva Raamatu link Hea suur pildiraamat maailma loomade kohta, käsitletakse nende elupiirkondade kaupa.

kleepsuvihik-minu-köök

Kleepsuvihik. Minu köök. / Rahva Raamatu link Hea soodne võimalus mänguköögi tegemiseks.s

hüvasti-härra-muffin

Hüvasti, härra Muhvin / Rahva Raamatu link. Sellest raamatust on mul plaanis blogis ka ühel hetkel kirjutada. Sobilik siis kui soovite käsitleda surma teemat (raamatus sureb lapse lemmikloom).

mis-juhtus-siis

Mis juhtus siis? / Rahva Raamatu link. Meil seda ei ole, aga tundub hea raamat muumifännidele. Raamatu igal lehel on auk, kust saab piiluda järgmisele lehele. Ma tean, et seda tüüpi interaktiivsed raamatud on meie peres popid küll.

9789985029220.jpg

Linnakära. Häälega raamat. Ma muidu ei poolda seda, et kõik raamatud teevad häält ja eriti kui helikvaliteet ei ole kiita. See on ka tegelikult selline raamat, mida ma piltide pärast ei ostaks, aga kuna meil on tihti vaja pikki autosõite teha ja need kõikse pisemad ei kannata väga kaua paigal istuda, siis sellised kellade ja viledega asjad kuluvad ikka marjaks ära. Siis on hea kui saab soodsalt.

9789985325452.jpg

Turovski. Loomadest, armastusega / Rahva Raamatu link Ma ei ole seda lugenud, aga plaanis on Turovski raamatud ette võtta.

loomad-meie-ümber

Loomad meie ümber Meil on loomaraamatuid kodus juba päris palju, aga kui ma otsiks selleteemalisi, siis vaataksin poes üle.

põhjamaade-imetajad

Põhjamaade imetajad . Sügisene ost, ei ole veel süvitsi läinud aga esimesed lugemised on positiivsed. Mulle meeldivad selle raamatu pildid.

e6d03b356e1f1172f2314e049b0245cd_inimese_paritolu_4898

Inimese päritolu Pole lugenud, aga tahaks sisse piiluda küll, et kas on asjalik.

printsessluluu

Printsess Luluu ja härra Kere / Rahva Raamatu link. Seda raamatut on palju soovitatud, sest pole selline klassikaline rooamanna printsessijutt. Ootab Tirtsu kasvamist 🙂

9789985027288

Lippa koju, jänkupoju. See on meil olemas ja lastele väga meeldib. Hästi armsad pildid.

tananjankukarvakera

Tänan sind, Jänku Karvakera, imetoreda õhtupooliku eest! / Rahva Raamatu link. Tirtsu üks suuuuur lemmik!

Lisaks on allahindlusega müügil raamatud, millest on blogis hiljuti juttu olnud:

Milliseid soodsaid leide teil on hiljuti olnud?

Eveli

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti.

5 thoughts on “Noppeid raamatupoodide allahindlustelt

 1. Pikajuukseline Ema says:

  Tore postitus, aitäh!
  Mina olen ookean – olen kunagi rasedana lugenud, tore, et nüüd allahindlus on sellel, soetan tagavaraks – koolis hea teemasid tõstatada, mis loodet/rasedust veel mõjutab ja millest tegelikult suurt ei räägita. Palusin mehel ka lugeda, kui ise lugesin ja selgus, et see muutis tema maailmapilti ka. Soovitan rasedatele ka, kuigi ise olen suhteliselt nõrganärviline – imestasin pidevalt, kuidas autor suutis oma uurimistööd raseduse ajal teha, raamatusse kirja pani ta ju ainult erinevate artiklite kokkuvõtted, ei mingit pildimaterjali, et oleks teistel rasedatel lihtsam lugeda…

  Lippa koju, jänkupoju – ostsin, aga poes kotkapilguga raamatut üle ei vaadanud ja kodus selgus, et sain seest natuke rebenenud raamatu. Väike Lehitseja vajutas kogemata ühele liikuva pildiga lehele (et raamat 180 kraadi lahti oleks) ja seal ka enam pilt ei liigu, nii et soovitan seda raamatut alati mõne suuremaga koos vaadata, et rõõmu kauemaks jätkuks. Pildid on tõesti hästi armsad!

  Printsess Luluu ja Härra Kere – ka meie lemmik, aga vanuse poolest vist nooremale koolilapsele. Piret Raua raamatud on kõik hästi mõnusad nii laste kui minu meelest!

  • mutukamoos says:

   Aitäh oma kogemuse jagamise eest! Minu jaoks oli ka “Mina olen ookean” maailmapilti mõjutav. Ja ega selle lugemiseks ei peagi rase olema ega rasedust planeerima, sobib ka neile, kel lapsi pole ega plaanigi. Eks ma olin enne ka skeptiline aga peale selle raamatu lugemist ma ei usalda üldse kõiki neid uusi “imerohtusid”, mille mõju lihtsalt veel ei teata. Ja mitte et me suudaks kõiki keskkonnast tulenevaid ohte vältida aga hea on teada, mis kuidas meid mõjutab ja siis selle baasil otsustada.

   Jänkupoju raamat on meil ka kodus valvsa kotkapilgu all 😀 Pisipiiga kipub sarnaste raamatutega eriti rabe olema ja need ongi kõrgemal ja vaatame ainult koos.

   Printsess Luluu tundus jah veidi vanematele olevat, aga kuna ma nägin teda allahindlusega ja tean, kuidas tihti headele raamatutele lisatrükki ei tule, siis ostsin valmis. Kuigi jah, teoorias eksisteerib võimalus ka raamatukokku minna, aga mulle meeldib kui kodus on ka mõningane valik raamatuid. Meil teisi Piret Raua raamatuid veel ei ole – millised teie lemmikud on olnud?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga