Blogiauhinnad 2016 – uued avastused

Võtsin end kokku, et üle vaadata, kelle poolt saab sel aastal Blogiauhindadel hääletada. Ma kunagi juba avasin selle lehe, aga nimekiri oli nii pikk, et hirmutas ära : ) Veidi närvi ajas ka tõik, et blogide lingid ei olnud klikitavad. See tähendab, et uute blogide leidmiseks (milleks ma üldse kõike seda vaeva näen) pidi nime meelde jätma ja siis aadressireale trükkima. Tüütu. Seega viitsisin ainult enam huvipakkuvad kategooriad läbi uudistada. Kuna tegevus oli tüütu, siis jagan oma leide ka nendega, kes ise ei viitsi seda kadalippu läbida. 

DIY blogidest lisasin oma Feedlysse:

 • Pearls and scissors (inglise keeles) – wau, ma ei teadnudki, et meil Eestis nii proffe õmblusblogisid on! Väga minu maitse – palju refashion projekte – ja jääb jälgimisse.
 • Isetegemise rõõm – palju plikade värki, igasugu nukkude aksessuaarid jne. Igatahes tasub silma peal hoida.
 • Kittekati – siin on kõike, aga kuna hoiupurkide siltide vihje oli hea, siis vaatan, kas ehk koorub veel miskit kasulikku 🙂

Remondi- ja sisustusblogidest ning talublogidest lisasin Feedlysse:

 • Cycle of our life (tegelikult eesti keeles :)) – ma pikalt ei jõudnud süübida aga tundus olevat selline mõnus oma pesa loomise kroonika. Ja selline, kuhu ikka uusi postitusi tuleb. Kuna meil ka remont ja majaümbruse korrastamine käsil, siis teemad huvitavad.
 • Ikikiki – siin ka remonditakse maja ja aruanded on ikka suht detailsed. Esialgu tundub hirmutavalt palju teksti ja vähe pilte, kuid olen kogenud, et kui ükskord mõnda blogi jälgima hakata, siis postitushaaval lugedes ei olegi seda teksti liiga palju.
 • Lossideleloss – lasin diagonaalis silmadega üle ja mõnus helge on. Sirvin edasi.
 • Sestettartu – siin ka majaremont käsil
 • Uusmaakad – nemad ka remondivad.

Näis, paljud neist blogidest mu Feedlysse kauemaks jäävad! Millised olid teie head avastused Blogiauhindade raames?

Andsin ka oma lemmikutele hääle – nii palju või vähe kui tuttavaid nimesid eest leidsin. Mutukamoos on haridusblogide all. Kui ma seal nüüd teisi blogisid korraks sirvisin, siis vist panin kategooriaga puusse. Kõik nii erinevad ja võrreldamatud. Ja vähe 🙁 Võiks ju sel teemal rohkem blogijaid olla…

Eveli

4 thoughts on “Blogiauhinnad 2016 – uued avastused

 1. Andra says:

  Oi 😀
  Mõtlesin, kes mind täna nii palju vaadanud on ja leidsin sinu blogi. Väga tore, et sulle pakuvad huvi samad teemad nagu mulle. Uusi postitusi võiks ma muidugi rohkem teha aga no ei juhtu kogu aeg midagi uut 😀

  • mutukamoos says:

   Usu mind, ma tean – igasugu isetegemise ja remondi asjadega ongi nii, et piisavalt tihti pole kirjutamist. Või siis ei jõua, sest on juba liiga palju tegemist 😀
   Edu blogimisel ja toimetamistel!

 2. Laura says:

  Ma ei arva, et kategooriaga puusse panid – mina saan siit iga kord nii palju õpetlikku, inspiratsiooni ja nippe. Ehk saab must nii veel parem inimene (lapsevanem)! 🙂
  Hanna (Pearls and Scissors) on minu väga suur lemmik juba tema eelmise blogi aegadest ja tema õmbluskursuseid soovitan ka soojalt, sest tal on kõik läbi mõeldud, aga samas ka käigupealt igaühe jaoks ümber kohandatav.
  Mina olin neid nimekirju vaadates tegelikult veidi kurb, et nii mõnedki need, mida ma jälgin, on kõrvale otsustanud jääda.

 3. mutukamoos says:

  Aitäh, Laura! Kusjuures mulle nüüd meenub, et olen sinu blogi kommentaarides vist kunagi Hanna nime märganud või tema blogile kuidagi sattunud aga näed, siis jäi veel juhukülastuseks.
  Jagan su tunnet nimekirja poolikuse osas. Ei teagi, mis see hea lahendus oleks, kuidas seal rohkem blogisid oleks ka DIY jne kategooriates näiteks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga