Jõuluinspiratsioon

jouluinspiratsioon

Kogusin kokku kõik varasemate (ja edaspidi ka tulevaste) aastate jõuluteemalised postitused. Kiirel ajal on hea kui kõik on silme ees. Nii tore oli neid koondades vanu kommentaare lugeda – te olete ikka ülivahvad ja inspireerivad lugejad! Aitäh, et olemas olete ja kommenteerige ikka edaspidigi!

Minu mõtted on viimastel päevadel aina rohkem jõulude lainel. Hiilin salaja poodi, et miskit sussi sisse panemiseks varuda…  Sorteerin raamatuid advendikalendri jaoks… Pean plaani, mis kaardid, mis ehted, mis kingid, mis üritused. Põnev!

Mul on hea meel, et olen varasematel aastatel neil teemadel kirjutanud – nüüd on mul nagu jõuluspikker, mida olete teie ka täiendanud.

päkapikusussi sisse

Mida võiks päkapikud sussi sisse tuua?

raamatute advendikalender

Raamatute advendikalender (tegevuste advendikalendri kohta loe päkapiku postituse kommentaaridest, vt eelmine link).

Loe ka, kuidas Lambrine Kadri raamatute advendikalendrit tegi.

Jõulumõtted ja arutelu 2015

Jõulud takkajärgi (isetehtud ehted ja muu) 2015

Kõik Mutukamoosi kingiideede nimekirjad ühes kohas

Ja Mutukamoosi jõuluteemalised Pinteresti tahvlid:

Head avastamist!
Eveli

Kui sa soovid teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või registreeru uudiskirja saajaks. Uudiskirja saadan välja kord nädalas või harvemini.

 

8 thoughts on “Jõuluinspiratsioon

 1. kadri | lambrine says:

  Aitäh, Eveli! Kõik head mõtted on nüüd tõepoolest ühes kohas koos. Ma just kogun hoogu samasuguse kokkuvõtte tegemiseks.
  Mis sussitagavaradesse puutub, siis mul juhtus siin umbes kuu aega tagasi selline äpardus, et seal ajal kui mina koolis olin ja lapsed vanaema hoida, leidsid nad kuidagi üles minu aasta otsa kogutud sussitagavarade kasti. Hea veel, et mul see varandus mitmes erinevas kohas peidus oli, muidu oleks kõike pidanud otsast uuesti algama. Igatahes õppetund mulle – ükski kast pole kunagi liiga kõrgel, kui sul on kodus lapsed! 😉

  • mutukamoos says:

   Hihi, ma otsisin oma ema tagavarasid süsteemselt läbi kui veel laps olin. Aga ma olin vanem. Tavaliselt peale kooli kui juhtusin täitsa üksi kodus olema ja igav oli, siis mõtlesin, et vaataks huvi pärast, mida ema meile varunud on. Nuputamist oli omajagu, sest nõuka ajal varuti asju ikka väga pikalt ja ehku peale ette. Mõni asi meie perre ei jäänudki, vaid kingiti kellelegi teisele. Aga otsimine oli maru põnev 😀

   Aga paljasta palun oma päkapikuvarude sisu ka. Otsin häid ideid! Täna käisin just vikerkaarevärvilist pliiatsit ostmas – sellist, kus süsi on mitmevärviline. No ja sädelevad geelpliiatsid leidsid ka tee kotti.

   • kadri | lambrine says:

    Mul olid ka sädelevad kriidid sussi jaoks, aga need leiti üles. Sel aastal on päris mitu asjakest nukumaja jaoks (laste uusim huvi), klassikaliselt kleepsud, kuuseehe, piparkoogivorm. Mingi päev tahaks sussi sisse panna täiesti teistmoodi puuvilja avastamiseks. Ja kuna Mustikas kogub raha ühe Lego komplekti jaoks, siis võib-olla läheb talle sussi sisse üks münt. Võimalik, et lähvad kordamisele ka eelmise aasta suurimad hitid – kihisev vannivahutablett ja sädelev washiteip. 😉
    Muide, kust sellist vikerkaarepliiatsit saab?

    • mutukamoos says:

     Meil on siin kohapeal üks bürootarvete pood, kus palju ka kunstiasju. Eks ta tarnijad on samad, mis teistel suurtel poodidel. Mu meelest on neil Vunderi asju jne. Õhtul kodus vaatan paki pealt järgi, kes on maaletooja, siis ehk saab jälile. Kahjuks neid ühekaupa ei saanud, ostsin neljase komplekti. Aga usun, et leian neile rakendust 🙂 Idee sain lasteaiast, kus see on kõige popim pliiats üldse, kõik kaevuvad pliiatsikarpi, et just seda saada. Nemad olid kunagi ühekaupa ostnud.

     Mille järgi sa washiteipi valid, et oleks ka asjalik? Ma pidin posu oma ostetud teipe ära viskama, sest kihid kleepusid üksteise külge ja ei saanud kasutada. Või siis muudkui rebenesid pikuti. Ma enam ei julgegi osta, kuigi üks sädelev kuluks meil ka marjaks ära 😀

     Vannivahutablett on hea idee, me ei olegi seda kunagi kasutanud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga