Raamatuarvustus: Molli

molli_kaas

Molli
Autor: Katri Kirkkopelto
Kirjastus: Helios, 2014

See on raamat sõprusest. Lastele on neid kirjutatud palju erinevaid aga see on seni üks mõnusamaid, mis ma lugenud olen. Ja kõige rohkem meeldivad mulle ja lastele selle raamatu illustratsioonid. 

molli_014

Lugemiseks on ta paraja pikkusega. Seal on mõned kohad, mille puhul ma tunnen, et Tirts veel päris ei saa aru ega huvitu. Alguses ma lugesin neid kohti ka, nüüd libistan lihtsalt üle. Muidu on tekst mõnus ja ladus lugeda (raamat esitati ka Paabeli torni tõlkeauhinna nominendiks). Samuti on selle raamatu ära märkinud Eesti Lastekaitse Liit oma “Hea raamatu” märgiga.

molli_016

Mulle meeldib, kuidas sõpruse teema on raamatusse toodud peenelt, mitte moraliseerivalt ja otse, nagu muidu kipub lasteraamatutes olema. Samuti saame raamatus jälgida Molli arengut pahurast erakust lahkeks sõbraks. Ja Molli teeb tööd selle nimel!

Milliseid sõprusest ja headusest rääkivaid raamatuid teie soovitate?

Eveli

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti.

2 thoughts on “Raamatuarvustus: Molli

  1. K.E says:

    Mu laps on veel liiga väike, et oleksin jõudnud raamatuid väga valida, aga pean ütlema, et olen iga Sinu postituse üle väga rõõmus ja tänulik,

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga