Lae alla: pildikaardid Eestimaast (+ trükitähtedega versioon)

pildikaardid eesti 2

Lähenevale Vabariigi aastapäevale mõeldes panin kokku Eesti-teemalised Montessorist inspireeritud 3-osalised pildikaardid. Kuna ma sain need just valmis ja ei ole veel jõudnud printida, siis “kaardid tegevuses” postitust näete kunagi hiljem. Kel aga soovi veel sel aastapäeval neid kaarte kasutada, siis nad on allalaadimiseks saadaval.Hetkel on pilte kahe lehekülje jagu. Esindatud on Eesti presidendid, meie rahvussümbolid ja veel lisaks mõned pildikesed, mis minu silmis Eestiga seostuvad. Juba praegu tekkis mul ideid, mis seal kõik veel olla võiks – silmapaistvamad ehitised ja rahvustoit näiteks, kuid eks need jäävad järgmiseks korraks. Kui sul meenub ka midagi, mille pilt võiks sellises kaardikogus kindlasti olla, siis palun anna kommentaarides märku.

Fail allalaadimiseks (Google Drive link).

Ja lisaks ka suurtähtedega versioon.

Head kasutamist!
Eveli

Kui sa soovid teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või registreeru uudiskirja saajaks. Uudiskirja saadan välja kord nädalas või harvemini.

 

2 thoughts on “Lae alla: pildikaardid Eestimaast (+ trükitähtedega versioon)

  1. Elo says:

    Aitäh! Väga tore, proovin kohe homme. Lisaks võiksid olla Toompea loss, Pikk Hermann, Presidendi loss, Stenbocki maja.
    Elo

    • mutukamoos says:

      Aitäh, Elo! Hea nimekiri silmapaistvatest hoonetest. Pika Hermanni peale mõtlesin ise ka, aga tõesti, neid on ju nii palju, mida võiks veel lisada 🙂

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga