Näputoidu lapse nädalamenüü näidis – neljapäev

Jätkame 6,5-kuuse Liisu nädalamenüü tutvustamisega (Liisu sööb näputoitu).

Liisu hommik: pirn, banaan, õun. Sõi ainult pirni natuke.

NH näputoit 2

Liisu lõuna: Tegime külas oma elu lihtsaks 🙂 Lisaks kang röstsaia. Teed ja küpsist Liisu lihtsalt veel ei söö. Tuubist sõi ära utoopilise koguse, ca 2/3.

NL näputoit

Liisu õhtu: tomat, eilne supikana, salatileht tutvumiseks ja ahjuporgandid (oliiviõli, vürtsköömned, koriander, kaneel, tšillihelbed). Kana ei pakkunud huvi. Salatit prooviti lutsutada. Tomat ja porgand jagasid esilemmiku kohta. Need porgandid olid ka Piia beebiea suured lemmikud.

NÕ näputoit 2

Kui sa soovid aegsasti teada saada järgmistest postitustest, siis hakka Mutukamoosi Facebooki lehe fänniks või kliki paremal ääreribal “Jälgi” ja saad teated oma postkasti.

5 thoughts on “Näputoidu lapse nädalamenüü näidis – neljapäev

  1. lizukas says:

    Kas Liisu sõi seda tuubiasja ise eeltäidetud lusikast? Huvi pärast tahaks after-lunch pilti lapsest näha 😀 Kas kõik riided läksid väljavahetamisele?

    Ma proovisin põnnile ka mingit tuubikat anda, sama eesmärgiga, et oleks külas/väljasõidul midagi mugavalt anda. Aga no see oli nii plökerdamine, et laps läks pärast tervenisti dushi alla ja ma pidin ennastki siit-sealt puhastama 😀

  2. Merilin says:

    Liisu sõi tuubikat klassikalisel püreemeetodil – mina toitsin. Aga eelmine laps, kes lusikat põhimõtteliselt üldse ei tunnistanud, enne kui sellega ise sööma hakkas, tema sai päris kiiresti selgeks otse tuubist imemise.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga